o firmie

usługi bezpłatne

usługi odpłatne

rejestracja

lekarze

psycholodzy

logopedzi
PRYWATNY PSYCHIATRYCZNY GABINET LEKARSKI
Małgorzata Winkiel-Skóra
lek.med. psychiatra
tel. 0601 44 72 61
NZOZ PSYCHE-med przy ul. Rusznikarskiej 17 w Krakowie rozpoczął działalność w roku 2000,
w wyniku przekształcenia działającej od 30 lat Poradni Zdrowia Psychicznego.

Wykonujemy tu w ramach ubezpieczenia zdrowotnego usługi:

- psychiatryczne
- psychologiczne
- psychoterapeutyczne
- antynikotynowe
- logopedyczne

Wszystkie usługi świadczone w ośrodku przy ul. Rusznikarskiej 17 są bezpłatne dla osób
ubezpieczonych w NFZ.

W 2003 roku powstała filia NZOZ PSYCHE-med przy ul. Pachońskiego12. Usługi tu świadczone nie są refundowane przez NFZ. Wszystkie świadczone tu usługi są odpłatne.

Oprócz usług psychiatrycznych, psychologicznych, psychoterapii, leczenia uzależnienia od nikotyny i logopedii, oferujemy także poradnictwo wszelkiego rodzaju, treningi, szkolenia. Powstaje tu także pracownia BIOFEEDBACK-u.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

Historia

Małgorzata Winkiel-Skóra, lekarz psychiatra, założyła w 1993 roku Prywatny Gabinet Psychiatryczny. Rozpoczęła w nim działalność we wrześniu 1993 roku w Krakowie przy ul. Pachońskiego 12. Gabinet nadal prowadzi działalność, a wciąż rosnąca liczba pacjentów stała się inspiracją dla dalszego rozwoju firmy.

W 1999 roku Małgorzata Winkiel-Skóra założyła Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PSYCHE-med, poradnię psychiatryczno-psychologiczną. Rozpoczął on działalność w styczniu 2000 roku przy ul. Rusznikarskiej 17 w Krakowie, gdzie nadal znajduje się jego siedziba.

NZOZ PSYCHE-med od stycznia 2000 roku podpisał umowę z ówczesną Małopolską Kasą Chorych w Krakowie na usługi psychiatryczne i psychologiczne. Od 2004 roku w ramach umowy z NFZ prowadzi usługi w zakresie udzielania porad psychiatrycznych, psychologicznych, prowadzenia zajęć psychoterapeutycznych. Od roku 2004 w ofercie dostępne są także porady logopedyczne udzielane w ramach założonej w 2003 roku Poradni Logopedycznej. Wszystkie powyższe usługi są nieodpłatne w ramach umowy z NFZ. W roku 2003 powstała również poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, która od 2004 roku prowadzi odpłatne usługi psychiatryczne i psychologiczne.

Coraz większa ilość pacjentów stała się powodem założenia filii NZOZ PSYCHE-med, która została utworzona w 2003 roku w budynku przy ul. Pachońskiego 12, gdzie znajduje się od 1992 roku Prywatny Gabinet Psychiatryczny. NZOZ PSYCHE-med, filia przy ul. Pachońskiego 12, prowadzi działalność w pełnym zakresie leczenia psychiatrycznego, psychologicznego, psychoterapii dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Zajmuje się również profilaktyką tych schorzeń, psychoedukacją pacjentów i ich rodzin. Zajmuje się leczeniem wszystkich zaburzeń psychicznych u dorosłych, młodzieży i dzieci. Problemami emocjonalnymi, pomocą w zakresie rozwiązywania sytuacji kryzysowych. Świadczymy pełny zakres usług w ramach profilaktyki, diagnozowania, leczenia nerwic, psychoz, depresji, lęków, zaburzeń snu, zaburzeń pamięci, zaburzeń psychosomatyzcnych, zaburzeń osobowości, zaburzeń jedzenia, uzależnienia od leków, nikotyny i innych rodzajów uzależnień (internetu, solarium ect.).

NZOZ PSYCHE-med prowadzi profilaktykę, diagnozowanie, leczenie, opiniowanie i orzecznictwo u dorosłych, dzieci i młodzieży, w pełnym zakresie schorzeń.

USŁUGI BEZPŁATNE
W RAMACH UMOWY Z NFZ

poradnie:
psychiatryczno-psychologiczna
logopedyczna

Kraków, ul. Rusznikarska 17
tel. (012) 632 20 90
poradnie:
psychiatryczna
psychologiczna
logopedyczna
antynikotynowa

Kraków ul. Pachońskiego 12
tel. (012) 420 50 00
rejestracja@psychemed.pl
© 2009 PSYCHE-med | webmaster